Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ ŞILDAK MERKEZ İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, ilçe ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak,

Vali Şıldak, bugün ilçe ziyaretleri kapsamında sırasıyla; Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerine ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Eyyübiye Kaymakamlığına geçen Vali Şıldak, daha sonra Haliliye Kaymakamlığını ziyaret etti. Ardından Eyyübiye Belediyesi ile Haliliye Belediyesine geçen Vali Şıldak, son olarak Karaköprü Kaymakamlığı ile Belediyeyi ziyaret etti.

Kurumlarda birimleri de ziyaret ederek çalışanları selamlayan Vali Şıldak, şeref defterlerini imzalayıp ilçeler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Merkez ilçelerin şehrin kalbi olduğunun altını çizen Vali Şıldak, “Şanlıurfa’mız geniş bir coğrafyaya sahip ve her ilçemiz kendine has öğeleriyle ilimizin ayrı bir değeri. Merkez ilçelerimizle birlikte tüm ilçelerimizin sahip olduğu tarihi, kültürel, ekonomik ve beşeri değerleri bir bütün olarak ele alıp Şanlıurfa için en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Bunun için de el birliğiyle çalışmanın önemine inanıyorum.” dedi.

Şanlıurfa’da önceliğin eğitime verilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Şıldak, “Genç ve dinamik bir nüfusa sahibiz. Yatırımımızı da sahip olduğumuz bu genç nüfusa yoğunlaştırmalıyız. Çocuklarımıza daha iyi ve daha kaliteli bir eğitim imkânı, gençlerimize ise ilimizin potansiyelini harekete geçirecek yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturmak için daha çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

Vali Hasan Şıldak’a Eyyübiye temaslarında; Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı ve Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye temaslarında Kaymakam Serap Özmen Çetin ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü temaslarında ise Kaymakam Yakup Kılınçoğlu ile Belediye Başkanı Metin Baydilli eşlik etti.

Reklamı Geç