Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Uşakspor Kulübü, 2023-2024 Futbol Dönemi için teknik yönetici ve idare takımını açıkladı

Uşakspor Kulübü İdaresi, 2023-2024 Futbol Dönemi için teknik yönetici, futbol yöneticisi, genel koordinatör ve chef scout misyonu için anlaştığı isimleri açıkladı. Kulüp idaresi tarafından yapılan açıklamada, Nazım Gülay’ın teknik yöneticilik misyonunu üstleneceği, Serhat Pekmezci’nin futbol yöneticisi olarak misyon yapacağı, Recep Yazıcı’nın genel koordinatör olarak misyon alacağı ve Tuncay Bozkurt’un chef scout olarak misyon yapacağı belirtildi. Kulüp idaresi ayrıyeten yeni dönem için transfer edilen futbolcuların da yakın bir vakitte açıklanacağını duyurdu.

Uşakspor Kulübü İdaresi, 2023-2024

Uşakspor Kulübü İdaresi, 2023-2024 Futbol Dönemi için teknik yönetici, futbol yöneticisi, genel koordinatör ve chef scout vazifesi için anlaştığı isimleri açıkladı.

Kulüp idaresi tarafından yapılan yazılı açıklamada; Teknik Yönetici olarak Nazım Gülay, Futbol Yöneticisi olarak Serhat Pekmezci, Genel Koordinatör Recep Yazıcı ve Chef Scout olarak Tuncay Bozkurt’la anlaştığını açıkladı.

Kulüp idaresi tarafından yapılan açıklamada; 2023-24 futbol dönemi için kulübümüzün Teknik Yöneticilik misyonunu üstlenecek olan Nazım Gülay’a, Futbol Yöneticisi olarak Serhat Pekmezci’ye, Genel Koordinatör Recep Yazıcı ve Chef Scout olarak Tuncay Bozkurt’a güzel geldiniz dileklerimizi sunar, yeni vazifelerinde muvaffakiyetler dileriz” denildi.

Uşakspor Kulüp idaresinin yeni dönem için transfer ettiği futbolcuları da önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor. – UŞAK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor