Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Reyting sonuçları belli oldu mu? İşte o detaylar

Televizyon reyting sonuçları, 16 Kasım 2023 Perşembe günü için açıklandı. Bu sonuçlar, izleyicilerin en çok tercih ettiği programları belirlemek adına büyük bir merakla bekleniyordu. Günün yayınları arasında Sakla Beni, Bir Derdim Var, Hudutsuz Sevda, MasterChef All Star, Kendi Düşen Ağlamaz ve Aldatmak gibi yapımlar yer aldı. İşte, 16 Kasım reyting sonuçları ve hangi yapımın birinci olduğuna dair detaylar…

Televizyon reyting sonuçları, 16


Televizyon reyting sonuçları 16 Kasım Perşembe günü için açıklandı ve en çok izlenen yapımlar ortaya çıktı. Sakla Beni, Bir Derdim Var, Hudutsuz Sevda, MasterChef All Star gibi programların reyting performansı merak edilenler arasında yer alıyordu.

İLK SIRADA ‘ESRA EROL’DA’ VAR

Dün akşam ekrana gelen diziler ve programlar arasında rekabet kıyasıya devam etti. 16 Kasım reyting sonuçları açıklandı ve hangi yapımların zirveye yerleştiği ortaya çıktı.

Total’de reyting listesinin ilk sırasında Esra Erol’da yer aldı. Ardından Hudutsuz Sevda ikinci sırada, üçüncü sırada ise Aldatmak bulundu.

AB GRUBUNDA ‘MASTERCHEF TÜRKİYE ALL STAR’ LİDER

AB grubunda ise birinci sırada Masterchef Türkiye All Star programı yer aldı. İkinci sırada Aldatmak, üçüncü sırada Hudutsuz Sevda izleyiciyle buluştu.

20+ABC1 kategorisinde ise ilk sırayı Hudutsuz Sevda aldı. Onu, Masterchef Türkiye All Star izledi ve üçüncü sırada Aldatmak bulundu.

GEÇTİĞİMİZ HAFTADA REYTİNGLER NASILDI?

Geçtiğimiz haftanın reyting sıralamasına bakıldığında, Total’de Atv’de yayınlanan “Aldatmak” birinci sıraya yerleşirken, Fox TV’de gösterilen “Hudutsuz Sevda” ikinci sıraya yükseldi. Üçüncü sırada ise Atv’de yayınlanan “Esra Erol’da” yer aldı. AB grubunda ise TV8’de gösterilen “Masterchef Türkiye All Star” birinci sırada bulunurken, “Aldatmak” ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada ise “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” programı bulundu.

İşte merakla beklenen reyting sonuçlarının listesi:

Reklamı Geç