Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Prof. Dr. Saraçoğlu öneriyor! 2-3 yemek kaşığı tüketmeniz yeterli… Deneyen mide rahatsızlığı nedir bilmiyor!

Yediğimiz ve içtiğimiz her şey doğrudan midemizi ilgilendiriyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, mide rahatsızlığı olanlar için muhteşem bir çözüm önerdi. Deneyen asla pişman olmuyor.

Yediğimiz ve içtiğimiz her

Yediğimiz ve içtiğimiz her şey sindirim sistemi sonrasında midede bir süre bekliyor. Bu yüzden ağzımızdan geçen her lokma doğrudan midemizi etkiliyor.

Aksi durumda bazı mide rahatsızlıkları yaşanabilir. Mide hastalıkları arasında en sık görünen ise gastrit ve ülser. Bu şekilde rahatsızlıkları olanların yediklerine daha çok dikkat etmesi gerekiyor.

Mide rahatsızlıklarında tedavi amaçlı çok fazla kullanılan ilaç var. Ancak bazı kişiler ilaçlara başvurmak yerine evde doğal yöntemlerle sorunlarını çözümlemek istiyor.

Bu noktada Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerisi devreye giriyor. Sağlıklı beslenme konusunda birçok yol gösteren ve reçeteler veren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, mide rahatsızlıkları olanlar için bir besin önerdi.

2-3 kaşık yedikten sonra mide sorunlarını tedavi edeceğini belirtti. İşte Prof. Dr. Saraçoğlu’nun gastrit ve ülseri kökünden kesen mucizevi besini…

prof dr saracoglu oneriyor 2 3 yemek kasigi tuketmeniz yeterli 8cac2685

Mide yaralarını sarıyor!

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu özellikle mide yaraları, ülser ve gastrit için tahini öneriyor.

Tahini aç karnına dolu dolu 2-3 kaşık tüketin ve ardından yarım saat boyunca su içmeyin. Böylece midedeki yaraları ve sorunları tedavi edecektir.

NOT: Şeker hastalarına ise tahin yasaktır. Şeker hastası iseniz tahini ve türevlerini çok az tüketin.