Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmet Tevfik Göksu: İmamoğlu zelzele için 63,5 milyon TL, kendi reklamı için 908 milyon TL harcadı

Esenler Belediye Lideri Mehmet Tevfik Göksu, İBB’nin sarsıntı tedbirleri için 63.5 milyon TL harcarken, Ekrem İmamoğlu’nun reklamı için ise 908 milyon TL harcandığını belirtti.

Esenler Belediye Lideri Mehmet

Türkiye kritik bir seçim sürecini geride bırakırken, yaklaşan mahallî seçimler öncesi belediye liderlerinin ne yaptığı da şimdiden tartışılıyor.

Haber Global’de Buket Aydın’ın sunduğu Yüz Yüze programına konuk olan Esenler Belediye Lideri ve İBB Meclisi AK Parti Küme Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İstanbul’a hizmetten çok vaktini tatil ve kent dışı seyahatlere ayıran, cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde İstanbul’u adeta unutup adaylık yarışına soyunan Ekrem İmamoğlu’nun, İstanbul’u yaklaşan sarsıntıya ne kadar hazırladığı da gözler önüne serildi.

Depreme 63.5 milyon, kendi reklamına 908 milyon

Geçen yıl belediyenin İstanbullulardan topladığı vergilerin, zelzele hazırlığından çok Ekrem İmamoğlu’nun reklamlarına harcandığını belirten Göksu, şunları söyledi:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, 2022’de İstanbul’un güçlenmesi için harcadığı para 63.5 milyon TL. Ekrem İmamoğlu’nun kendi reklamına harcadığı para ise 908 milyon TL. Bilboradlar televizyon reklamları vs. Bunlar resmi sayılar.