Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karaköprü’de vatandaşlar kararsız!

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Karaköprülü seçmenler hangi partinin adayına oy vereceği konusunda kararsız.

Bu haberin fotoğrafı yok

2024’te yapılacak olan yerel seçimler öncesi Urfanatik Gazetesi olarak Şanlıurfa sokaklarında vatandaşların nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Son olarak Karaköprü ilçesinde yaşayan seçmenlere, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde hangi partinin adayına oyun vereceğini sorduk?

Bir kesim vatandaş oylarını AK Parti’ye vereceğini ifade ederken bir kesim vatandaş ise oylarını farklı parti adaylarına vereceğini söyledi. Bazı seçmenler ise kararsız olduklarını belirttiler.

 “İKTİDARDAN ŞİKÂYETÇİYİM EKONOMİ BAYA KÖTÜ”

Seçim olursa oyunu kimseye oy vermeyeceğini söyleyen Zahide Akpolat; “Aklımda herhangi bir parti adayı yok. İktidardan şikâyetçiyim ekonomi baya kötü oldu geçinemeyecek duruma geldi. Kalabalık aileler asgari ücretle nasıl geçinsin ki kiralar başını alıp gidiyor vatandaşlar nasıl geçinsin” dedi.

 “KÜRT’ÜZ VE OYUMUZU KÜRT’E VERECEĞİZ”

İktidarın başına HDP gelmeli diyen Ali Fırathan; “Kürt’üz ve oyumuzu Kürt’e vereceğiz ya başka kime verelim. AK Parti’yi desteklemiyorum ve herhangi bir sıkıntımızda yok ama ben oyumu HDP’ye vereceğim, yeter ki Kürtler kazansın hiçbir beklentimiz yok” ifadelerini kullandı.

Reklamı Geç