Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ece Ronay boşandı

Mehmet Ali Erbil’le yaşadığı taciz teziyle ismini duyuran müzikçi Ece Ronay, geçen yıl nikah masasına oturduğu eşi ve çocuğunun babası Mehmet Bilir ile mutabakatlı olarak boşandı.

Mehmet Ali Erbil'le yaşadığı
DHA

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, geçen yıl ocak ayında 2,5 aylık gebeyken nişanlısı Mehmet Bilir’le nikah masasına oturmuştu. Temmuz ayında bebekleri Miran’a kavuşan çift, geçen müddette boşanmaya karar verdi.

20 dakika sürdü

Gebze 1’inci Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya başka ayrı araçlarla gelen çift, yaklaşık 20 dakika süren duruşmayla mutabakatlı olarak boşandı. Duruşma çıkışında adliye koridorunda boşandığı Mehmet Bilir ile tokalaşan Ronay daha sonra avukatı Oğuzhan Yeni ile birlikte adliyeden ayrıldı.

Adliye binası önünde açıklama yapan Ece Ronay, “Söyleyecek çok fazla bir şey yok, mutabakatlı olarak boşandık. Hakkımızda güzeli olsun. Bir çocuğumuz var biliyorsunuz, çocuğumuz için en uygunu oldu diye düşünüyorum” dedi.

sarkici ece ronay bosandi 1 7212b

Ece Ronay ve Mehmet Bilir’in birbirlerinden nafaka yahut mal paylaşımında rastgele bir talepleri bulunmadığı ve çocukları Miran’ın velayetinin annesi Ece Ronay’da kalacağı öğrenildi.