Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dizi reyting sonuçları açıklandı mı? İşte güncel durum

Medya dünyasında reyting sonuçları, 9 Kasım 2023 tarihine dair izleyici tercihlerini yansıtan verilerle güncellendi. Televizyon dizileri, yarışmalar ve haber programları, bu reyting listesinde ilk sıralarda yer aldı. Hangi yapımların izleyiciler tarafından öne çıktığı, dünün reyting birincisinin hangi program olduğu merak konusu oldu.

Medya dünyasında reyting sonuçları,


Medya gündeminde olanlar ve televizyon izleyicileri tarafından takip edilen reyting verileri açıklandı. Diziler, yarışmalar ve haber bültenleri gibi programlar, 9 Kasım’da izlenme oranlarına göre sıralandı. Hangi kanalın önde olduğu ve gecenin reyting birincisi olup olmadığı merak konusu. İşte o detaylar:

BİRİNCİ SIRADA “ALDATMAK” ADLI PROGRAM OLDU

9 Kasım’a ait reyting verileri açıklandı. Günlük reyting sonuçları, izleyici tercihlerini ve televizyon yayınlarının başarısını yansıtıyor. Total’de, Atv’nin “Aldatmak” adlı programı birinci sırada yer alırken, Fox TV’de yayınlanan “Hudutsuz Sevda” ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırayı ise yine Atv’nin “Esra Erol’da” programı aldı.

AB kategorisinde ise TV8’in “Masterchef Türkiye All Star” programı birinci sıraya yükselirken, “Aldatmak” ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırayı ise “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” programı aldı.

İşte güncel reytingler listesi:

Reklamı Geç