Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dilan Polat Urfa’ya geldi! İşte geliş sebebi!

Sosyal Medya Fenomeni Dilan Polat, çıkan yangında ciddi yanıklarla yaralanan minik İslam’a yardım elini uzatmak için Şanlıurfa’ya geldi.

Sosyal Medya Fenomeni Dilan

Sosyal medya fenomeni ve iş kadını Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya davullu zurnalı bir karşılama ile gelmişti.

Ancak Polat’ın Şanlıurfa’ya geliş nedeni, bir eve misafir olarak gittiği sırada meydana gelen yangında ciddi yanıklarla yaralanan minik İslam’a yardım elini uzatmak için geldiği bildirildi.

Minik İslam’ın sağlığı, gerçekleştirilen başarılı bir ameliyatla kurtarıldı. Bu ameliyatın masraflarının büyük bir bölümünü karşılayan hayırsever iş kadını Dilan Polat, vücudunda ağır yanıkları olan minik İslam’ı görmek için Şanlıurfa’ya da geldi.

Özel bir hastanede gerçekleştirilen ameliyat sonrası İslam’ın sağlığına kavuşması, herkesi sevindirdi. Ahmim Derneği Başkanı Ayşegül Aksu’nun da desteğiyle gerçekleşen bu iyileşme, toplumun dayanışma ve iyilik hareketine dikkat çekti.

Fecr insani yardım Derneği ve Ahmim Derneği yetkilileri, bu olayın insanların bir araya gelerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceğini gösterdiğini belirterek, Dilan Polat ve Ayşegül Aksu’ya minnettarlık duyduklarını ifade ettiler.

İnsanların el birliği yaparak daha fazla hayatı kurtarabileceğini vurguladılar.

Urfa Pusula 

Reklamı Geç