Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceyda Düvenci’den boşanma açıklaması

Uzun vakittir boşanacakları savlarıyla daima gündeme gelen Ceyda Düvenci, ayrılık söylentisini kesin bir lisanla yalanlayarak “Biz çok memnun bir çiftiz. Hiçbir sorun yok” dedi.

Uzun vakittir boşanacakları savlarıyla
ensonhaber.com

6 aydır bir dizi çekimi için Selimiye’de olan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çiftinin boşanacağı argüman edildi. 4 aydır boşanma savıyla gündeme gelen çiftten Düvenci, hakkında çıkan haberlere yanıt verdi.

“Sessiz kalmak istemedim”

“Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Bugün
yine saçma sapan haberler çıkmış… O kadar sıkıntı vakitlerden geçiyoruz ki, bu türlü şeylere karşılık vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydı. Yaşadığımız
hayat belirli, ne olduğumuz belirli, ne yaptığımız belirli lakin bakıyorum bunun sonu
gelmiyor. Çabucak minicik bir açıklama yapmak istiyorum.

Biz pek keyifli bir çiftiz. Hiçbir sorun yok… Hani düşündüğünüz üzere durumlar kelam konusu bile değil… Ağzıma bile almak istemediğim durumlar.

ceyda duvenciden bosanma aciklamasi 78991586

“Gören de görüyor”

“Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz fakat şöyle durum var. Bülent Selimiye’de 6 aydır dizi çekiyor. Haftada bir gün sıkıntı zar sıkıntı geliyor, çok yorgun oluyor…

Çok ağır bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi çok göremiyorsunuz birlikte açıkçası ancak aslında gören de görüyor”

ceyda duvenciden bosanma aciklamasi 789ae883
Reklamı Geç