Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cenk Özkacar, Valencia’da muvaffakiyete odaklandı

Ulusal futbolcu Cenk Özkacar, Valencia ile 5 yıllık mukavele imzalayarak gelecek dönem değerli başarılara imza atmak istediğini belirtti. LaLiga’nın rekabetçi yapısına dikkat çeken Cenk, kadro olarak tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söz etti. Ayrıyeten, annesinin doğum günü olan 15 numaralı formayı giymek istediğini söyledi ve Valencia taraftarının takviyesinden gurur duyduğunu lisana getirdi.

Ulusal futbolcu Cenk Özkacar,

İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) takımlarından Valencia ile 5 yıllık mukavele imzalayan ulusal futbolcu Cenk Özkacar, birinci 11’in vazgeçilmez isimlerinden biri olmak istediğini söyledi.

Kulüp televizyonuna açıklamada bulunan Cenk, Valencia’da gelecek dönem değerli başarılara imza atmak istediklerini belirterek, “Çok hoş bir ortamımız var. Ekipte ve kentte çok rahatım. Valencia’yı çok seviyorum. Öncelikle çalışarak grupta yerimi kazanacağım. Bu grup için yüzde yüzümü vermek istiyorum. Her gün kendimi geliştirmek ve kadroya yararlı olmak birinci maksadım.” tabirlerini kullandı.

LaLiga’nın çok rekabetçi bir tertip olduğunu aktaran Cenk, “Her maçta tam konsantrasyon içinde olmalıyız. Geçen yıl birçok şey öğrendim lakin şahsî seviyede ve kadro olarak daha da ilerlemeliyiz. LaLiga’da başarılı olmak için tüm gücünüzü ortaya koymalı ve her top için uğraş etmelisiniz. Valencia olarak biz de bunu yapacağız.” halinde konuştu.

Cenk Özkacar, 15 numaralı formayı giymesi hakkında ise “15, annemin doğum günü. Bu yüzden bu numara ile devam etmek istiyorum. Umarım bu yıl bana güç verecek ve alanda daha düzgün oynamama yardımcı olacak.” açıklamasını yaptı.

Valencia taraftarının kendisine verdiği takviyeden ötürü memnun olduğunu da lisana getiren Cenk “Gurur duyuyorum. Taraftarlar beni baştan beri destekledi. Onlar geçen yıl sıkıntı anlarımızda bizim için itici güç oldu. Her vakit yanımızdalar. Onlara ekipleriyle gurur duymaları için elimizden geleni yapacağımızı söyleyebilirim.” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA / Hilmi Sever – Spor