Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bülent Turan: Bu yanlış adamlara ülkeyi emanet etmeyeceğiz

Türkiye’de terörle çabayı kimin yaptığını halkın çok net gördüğünü belirten AK Parti Küme Başkanvekili Bülent Turan, iktidarı “yanlış adamlar” olarak nitelediği muhalefete teslim etmeyeceklerini söyledi.

Türkiye'de terörle çabayı kimin
DHA

AK Parti Küme Başkanvekili Bülent Turan, partisinin Çanakkale Vilayet Başkanlığı’nca Çanakkale Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda düzenlenen sandık eğitim programına katıldı.

Turan’a, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Masraf, AK Parti Vilayet Lideri Naim Makas eşlik etti.

Burada konuşan Turan, “Siz SSK genel müdürü olduğunuz periyotta 10 aylık torununuzu sigortalı yaptınız, bu ayıp değil mi?’ sorusuna Kılıçdaroğlu ‘Ben yapmadım, oğlum yaptı’ diye karşılık veriyor. Bunu yayında söyledi. Bugün oğlunu satan, yarın bu ülkeye ne yapmaz? Hani babana bile güvenme diyorlar ya tam örneği. Bunlara itimat olmaz.” dedi.

“Aybüke Öğretmen bayan değil miydi”

Sandığa sahip çıkma davetinde da bulunan Turan, “Bu seçimde, bu yanlış adamlara ülkeyi emanet etmeyeceğiz. Az evvel yolda gösterdiler; 14 Mayıs sonrası milliyetçiliği aklına gelen Kılıçdaroğlu, Sayın Erdoğan’a büyük bir terbiyesizlik yaparak, ‘namertsin’ diyerek ‘sen terörle birlikte yol yürüyorsun’ demiş. Bu ülkede kimin terörle çok sert gayret ettiğini, İHA’sıyla, SİHA’sıyla, ordusuyla terörü mahvettiğini hem FETÖ’yü hem PKK’yı hem de IŞİD’i yerle bir ettiğini, kimin de biz FETÖ’ye, PKK’ya, IŞİD’e saldırırken; tezkereye ‘hayır’ dediğini, yanında durduğunu herkes biliyor.

bulent turan bu yanlis adamlara ulkeyi emanet etmeyecegiz 07019

“Bu yanlış adamlara ülkenin emanetini teslim etmeyeceğiz”

Dün tıpkı programda CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu’na ‘PKK kurucusu Sakine Cansız öldürüldüğünde siz tweet atarak başsağlığı dilediniz, taziyede bulundunuz’ diyorlar. Kaftancıoğlu ise ‘Ben bayanım, öldürülen bayan, insan haklarından ötürü bunu söyledim’ diyor. Pekala, Aybüke Öğretmen bayan değil miydi? Yasin Börü gencimiz değil miydi?

Bebeklerimiz, gençlerimiz ölürken, şehit olurken neden aklınıza insan hakları gelmedi? Bir insan PKK kurucusu öldürüldü diye taziyede bulunup da CHP’nin, kelamım ona Atatürk’ün kurduğu partinin vilayet lideri olabilir mi? O yüzden diyorum; sandığa sahip çıkacağız. Bu yanlış adamlara, yanlış insanlara bu ülkenin emanetini teslim etmeyeceğiz.” diye konuştu.

Reklamı Geç