Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Beşiktaş’ın itirazı Volkan Demirel’i çılgına çevirdi: Hatay silinmiş, şampiyon olsan ne olur?

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, zelzele felaketi nedeniyle ligden çekilen Hatay ve Gaziantep FK maçlarına ait, başta Beşiktaş olmak üzere itiraz eden ekiplere sert çıktı. Demirel yaptığı açıklamada, “Bana çok ufak hesaplar üzere geldi. Zira Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem fakat benim bir oyuncum, bir sportif yöneticim hayatını kaybetmiş. Bunlar hayattan silinmiş, senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?” dedi.

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan

Deprem felaketinin vurduğu Hatay’ın Harika Lig’de çaba eden ekibi Hatayspor‘da futbolcu Christian Atsu ve sportif yönetici Taner Savut, enkaz altında kalarak hayatını kaybetmişti. Sarsıntı bölgesinden yaptığı yayınlar ve yardım davetleriyle bölgenin sesi olan Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, YouTube’da L1 Üçgen kanalında yayınlanan programda sert tabirler kullandı.

“ÇOK UFAK HESAPLAR”

Ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK ile oynayacak gruplar için uygulanacak kurala itiraz eden kulüplere sert çıkan Demirel, “Alınan puanlar yahut oynanan, oynanmayan maçlar sayılsın, sayılmasın… Bunları konuşmak bile şu anki ortamda bence çok yanlış. Ben bu husus hakkında konuşmamayı tercih etmelerini diliyorum. Zira yakışmıyor. Bana çok ufak hesaplar üzere geldi.” dedi.

“SENİN 3 PUANIN SİLİNSE NE OLUR?”

Demirel ayrıyeten, “Çünkü Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem lakin benim bir oyuncum, bir sportif yöneticim hayatını kaybetmiş. Bunlar hayattan silinmiş, senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?” tabirlerini kullandı.

TFF’NİN KARARI

TFF, zelzele felaketi sonrası ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK ile oynayacak ekipleri hükmen galip ilan etmişti. Sarsıntılardan evvel oynanan maçların ise tescil edilmesi nedeniyle hükmen galibiyet verilmemesine, başta Başiktaş olmak üzere kimi kulüpler itiraz etti.

Reklamı Geç