Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Arda Güler Real Madrid ile kaç yıllık mukavele imzaladı?

Fenerbahçe, Real Madrid’e transfer olan Arda Güler’in kontrat ayrıntılarını açıkladı. Genç yıldız, toplamda 30 milyon euro bonservis bedeliyle Türk futbol tarihinin en kıymetli satışı oldu. Pekala Arda Güler kaç yıllık mukavele imzaladı? İşte Arda Güler Real Madrid ile kaç yıllık kontrat imzaladı? Ayrıntılar…

Bu haberin fotoğrafı yok

Arda Güler Real Madrid ile kaç yıllık mukavele imzaladı? Fenerbahçe, Real Madrid’e transfer olan Arda Güler‘in mukavele ayrıntılarını açıkladı. Genç yıldız, toplamda 30 milyon euro bonservis bedeliyle Türk futbol tarihinin en değerli satışı oldu. Pekala Arda Güler kaç yıllık mukavele imzaladı? İşte Arda Güler Real Madrid ile kaç yıllık kontrat imzaladı? Ayrıntılar…

ARDA GÜLER KAÇ YILLIK KONTRAT YAPTI?

Real Madrid, Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler ile 6 yıllık mutabakat sağlandığını açıkladı. Dünya devi, genç yıldız için sarı-lacivertlilere toplam 30 milyon euro ödeme yapacak. Böylelikle Arda Güler, Türk futbolundaki en kıymetli satış olarak tarihe geçti.

30 MİLYON EURO ÖDENECEK

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Profesyonel Futbolcumuz Arda Güler’in İspanyol Kulübü Real Madrid CF’e, oyuncunun tarafımızla olan mukavelesinin 20.000.000 Avro bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca mutabakat sağlanmıştır. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı bedelleri Real Madrid CF tarafından ödenecektir. Transfer bedeline ilaveten, Futbolcunun performansına bağlı olarak Real Madrid CF tarafından, Kulübümüze azami 10.000.000 Avro bonus bedeli ödenecektir.

SONRAKİ SATIŞTAN YÜZDE 20 PAY

Ayrıca, Futbolcunun ileride öteki bir kulübe transferi halinde; Real Madrid CF’in elde edeceği transfer bedelinin %20’si sonraki satıştan hisse olarak kulübümüze ödenecektir.” sözleri kullanıldı.

“HOŞ GELDİN ARDA”

Real Madrid toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada ise Arda Güler’e “Hoş geldin” dedi. Eflatun-beyazlılar, genç yıldızın, Real Madrid formalı fotoğrafını paylaştı.

arda guler real madrid ile kac yillik sozlesme 16093031 4745 m