Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ampute Futbol A Ulusal Ekibi Uluslar A Ligi’nde çaba edecek

Ampute Futbol Uluslar A Ligi karşılaşmaları 16-18 Haziran 2023 tarihleri ortasında Polonya’nın Krakow kentinde düzenlenecek. Dünya ve Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol A Ulusal Grubu, birinci sefer düzenlenecek olan Uluslar A Ligi’ne şampiyonluk için gidiyor. Teknik yönetici İsmail Pak idaresindeki Ay-yıldızlılar birinci maçında yarın İngiltere ile karşılaşacak.

Ampute Futbol Uluslar A

p>Ampute Futbol Uluslar A Ligi karşılaşmaları 16-18 Haziran 2023 tarihleri ortasında Polonya’nın Krakow kentinde düzenlenecek. Dünya ve Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol A Ulusal Grubu, birinci sefer düzenlenecek olan Uluslar A Ligi’ne şampiyonluk için gidiyor. Teknik yönetici İsmail Pak idaresindeki Ay-yıldızlılar birinci maçında yarın İngiltere ile karşılaşacak. Uğraş TSİ 19: 30’da oynanacak.

3 gün sürecek olan tertibin programı ve A Ulusal Kadro Kafilesi şöyle:

Teknik Yönetici: İsmail Temiz

Sporcular: Kaleci- Mert Yıldız, Erdi Arslan ve Yaşar GökçeDefans- Fuat Taştan, Emin Tiryaki, Muhittin Kurt ve Alican KuruyamaçOrta Saha- Şeyhmus Erdinç, Muhammed Yeğen, Serkan Dereli ve Rüstem KurhanForvet- Rahmi Özcan, Fatih Şentürk ve Savaş KayaMüsabaka Takvimi: YARIN: Polonya – İspanya 17: 30İngiltere – Türkiye 19: 3017 Haziran CumartesiPolonya – İngiltere 13: 30İspanya- Türkiye 15: 3018 Haziran Pazarİspanya – İngiltere 14: 00

Polonya – Türkiye 17: 00


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor