Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Abdulhamit Gül gençlerle basketbol maçı yaptı

TBMM 28. Devir Milletvekili Seçimleri’nde tekrar milletvekili seçilen eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, gençlerle yaptığı basketbol maçında 6 sayı atarak gençlere taş çıkarttı. Milletvekili Gül, performansıyla beğeni topladı.

TBMM 28. Devir Milletvekili

TBMM 28. Devir Milletvekili Seçimleri’nde yine milletvekili seçilen eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, gençlerle yaptığı basketbol maçında 6 sayı atarak gençlere taş çıkarttı. Milletvekili Gül, performansıyla beğeni topladı.

14 Mayıs’ta yapılan 28. Periyot Milletvekili Seçimleri’nde tekrar milletvekili seçilen eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep’te 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenen Gençlik Haftası ödül merasiminde gençlere maç teklifinde bulundu. Gençlerin teklifi kabul etmesi üzerine İbrahimli Spor Salonu’nda organize edilen basketbol karşılaşmasına katılan Milletvekili Abdulhamit Gül, 3’er ekipli oynanan ve 10 dakika süren karşılaşmada 6 sayı attı. Seçimde başarılı bir süreç geçiren Milletvekili Gül, basket alanında performansıyla da gençlere taş çıkarttı. 5’er dakikalık iki dönem halinde oynanan ve “14-14” skorla berabere biten maçı izleyen Şehitkamil Belediye Lideri Rıdvan Fadıloğlu, Milletvekili Gül’ün attığı sayılarda ise sevinç yaşadı.

Siyasetin çok ağır olduğu süreçte de gençlere verdiği kelamı yerine getiren Milletvekili Gül, “Gençlerin maşallahı var, çok güzellerdi. Şiddetli bir maç oldu fakat keyifli bir maç oldu. Bu hafta Gençlik Haftası. Şehitkamil Belediyemizde çok pahalı çalışmaları yerinde gördük. Spor hocalarımız var, gençlerimiz var. Gençlerimiz her branşta çok başarılı. Basketbol, futbol, voleybol konusunda çok takviyeleri oldu. Belediyemizin, Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün, okullarımızın takviyesiyle biz bu coşkuyu yaşadık. Gençlerimize güveniyoruz, bugün de gençlerimizle bir arada bir spor aktivitesi yaptık. Çok keyifli oldu. Onlara ne yapsak az. Sağ olsun belediyemiz her türlü imkanlarıyla gençlerimizin yanında, onlar da bunun hakkını veriyor. Gençler hayal kursun, biz onları gerçekleştirelim. Yeni Türkiye yüzyılını birlikte kuracağız, Türkiye’yi daha hoş yerlere daima bir arada getireceğiz” dedi.

Milletvekili Gül, gençlerle ve buluşmayı organize eden Şehitkamil Belediye Lideri Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte günün anısına fotoğraf çektirirken, gençler ise Milletvekili Gül ile tıpkı kadroda oynama ve rakip olma heyecanı yaşadıklarını söz etti. – GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor