Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

A Milli Erkek Basketbol Takımı İzlanda maçı hazırlıklarını tamamladı

A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası’nda İzlanda ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Ay-yıldızlılar, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası ilk maçında yarın İzlanda ile karşılaşacak. A Milli Erkek Basketbol Takımı, bu maçın hazırlıklarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla tamamladı. Antrenmanı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da izledi. Yarın saat 20.00’de İzlanda ile karşı karşıya gelecek olan ay-yıldızlıar, gruptaki ikinci maçını 13 Ağustos Pazar günü saat 20.45’te Bulgaristan ile oynayacak. A Milli Erkek Basketbol Takımı, üçüncü maçında ise 15 Ağustos Salı günü saat 20.00’de Ukrayna ile karşılaşacak.

A Milli Erkek Basketbol

A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası’nda İzlanda ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Ay-yıldızlılar, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası ilk maçında yarın İzlanda ile karşılaşacak. A Milli Erkek Basketbol Takımı, bu maçın hazırlıklarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla tamamladı. Antrenmanı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da izledi.

Yarın saat 20.00’de İzlanda ile karşı karşıya gelecek olan ay-yıldızlıar, gruptaki ikinci maçını 13 Ağustos Pazar günü saat 20.45’te Bulgaristan ile oynayacak. A Milli Erkek Basketbol Takımı, üçüncü maçında ise 15 Ağustos Salı günü saat 20.00’de Ukrayna ile karşılaşacak.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Sezer Afşar – Spor