Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“27 yıldır setteyim” diyen Cem Yılmaz, emekli maaşını paylaştı

Yer aldığı projelerdeki başarısıyla sıkça adından söz ettiren Cem Yılmaz, “1996’dan beri setteyim, etti mi sana 27 sene. Maaş 12 bin 800 TL. Allah bereket versin” ifadelerini kullandı.

Yer aldığı projelerdeki başarısıyla

Gösterilerinin yanı sıra kendi dizi ve filmlerini çeken Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da sık sık adından söz ettiriyor. Şimdilerde Erşan Kuneri dizisinin çekimlerine devam eden oyuncu, senarist ve yönetmen Yılmaz, “27 yıldır setteyim, maaş 12 bin 800 TL” dedi.

“MAAŞ 12.800 TL, ALLAH BEREKET VERSİN”

Geçtiğimiz aylarda Bağ-Kur’dan emekli olan Cem Yılmaz, setten yaptığı paylaşımda maaşını söyleyerek “1996’dan beri setteyim, etti mi sana 27 sene. Maaş 12 bin 800 TL. Allah bereket versin” ifadelerini kullandı.

27 yildir setteyim diyen cem yilmaz emekli 16306547 257 m

“EMEKLİ OLDUM, KAFAM RAHAT”

Cem Yılmaz, emekli olduktan sonra yaptığı paylaşımda “Arkadaşlar ben emekli oldum. bundan sonra kafam rahat. Allah herkese nasip etsin… İlk emekli postumla sizlerleyim. 1988’de başlayan iş hayatımın sonuna geldim. Artık Bağ-Kur emeklisiyim. İlk maaşımı aldım. 12.680 TL.Teşekkürler hayat. Çok çok mutluyum… Ciddi görüşmek isteyen emeklilerle görüşürüm” demişti.

Reklamı Geç